Jednym z głównych i najważniejszych zabiegów wykonywanych w naszym Centrum Wielospecjalistycznym OSTEODEX jest zabieg operacji ZAĆMY, na którą jak dotąd nowoczesna medycyna nie znalazła leku, tak aby ją leczyć lub całkowicie jej zapobiec. Zaćma bywa kłopotliwa, objawy chorobowe mogą się nasilać, a schorzenie rozwijać. Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest operacja ZAĆMY metodą chirurgiczną. To jedyny, efektywny sposób przywrócenia pacjentom prawidłowego widzenia. Podczas zabiegu nasi specjaliści w sposób bezpieczny usuwają zmętniałe soczewki i zastępują je nowymi implantami w formie soczewek syntetycznych. Każdy implant zostaje precyzyjnie i indywidualnie dobrany do pacjenta. Dzięki temu pacjenci mogą znów podziwiać świat w jego pięknych głębokich barwach i wyraźnych zarysach.

Obecnie proponujemy wszczepienie soczewek wewnątrzgałkowych, umożliwiających w wielu przypadkach również jednoczesną korekcję wady wzroku. Oznacza to, że po wszczepieniu sztucznej soczewki pacjent nie będzie musiał dodatkowo korygować wzroku za pomocą okularów lub soczewek kontaktowych.
Szczegółowych informacji nt. poszczególnych rodzajów soczewek i ich właściwości udzieli lekarz podczas wizyty kwalifikacyjnej.

Oddział okulistyczny

  • zabiegi usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z jednoczesnym wszczepieniem soczewki (jednoogniskowej, dwuogniskowej, torycznej)
  • zmiany na powiekach (gradówka, kępki żółte, brodawczaki)
  • zmiany na spojówkach (tłuszczak, skrzydlik)
  • sondowanie, płukanie dróg łzowych u niemowląt, dzieci i dorosłych
  • zabiegi kriochirurgiczne
  • blefaroplastyka – korekcja opadających powiek

Zabiegi usunięcia zaćmy wykonujemy odpłatnie oraz w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Leczenie na RATY dowiedz się WIĘCEJ
tel. 22 266 83 70, 801 000 265

Chcesz widzieć ??? Nie zwlekaj z operacją ZAĆMY !!!